Wydanie nr 12 z 2015 r. (2015-03-25)

III liga koszykówki. MKS Basket – MOSiR Krosno 104:81 (26:18, 31:28, 23:16, 24:19)

ZAGRALI NA 104

W ostatniej serii grupowych spotkań Basket wygrał 23 punktami. Zwycięstwo przybliżyło biłgorajan do baraży o II ligę.

Pierwsze akcje i celny rzut za trzy punkty Surmacza pokazały, że gospodarze są tego dnia w dobrej dyspozycji. Rywale po raz pierwszy trafili dopiero w trzeciej minucie, ale potem niwelowali przewagę punktową. Końcowy fragment pierwszej kwarty znowu należał do podopiecznych Łukasza Krawca, którzy wygrali różnicą 8 punktów. Po drugiej odsłonie przewagę podnieśli o kolejne 3 oczka.

W ostatniej kwarcie biłgorajanie chcieli przekroczyć granicę 100 punktów. Udało im się dzięki rzutom z dystansu i wysokiej skuteczności w rzutach osobistych.