Wydanie nr 4 z 2013 r. (2013-01-23)

II liga siatkówki: Tomasovia – Sandecja Nowy Sącz 3:1 (21:25, 25:17, 26:24, 25:13)

SIATKÓWKA: KOLEJNE ZWYCIĘSTWO TOMASOVII

Trwa dobra passa siatkarek Tomasovii. W trzecim tegorocznym meczu podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego również zwyciężyły.

Tomasovia: Kopeć, J. Kowalska, Romaszko, Chmiel, Chmura, Czerniawska, K. Kowalska (libero). Zmiany: Sekrecka i Karpiuk.

W pierwszym secie obie drużyny grały bardzo nerwowo. Gospodynie prowadziły już 17:11, jednak zaczęły popełniać mnóstwo prostych błędów i ostatecznie przegrały do 21.

Drugi set rozpoczął się dla Tomasovii źle. – Przegrywaliśmy już 0:4. Moje zawodniczki były wyraźnie podłamane porażką w pierwszej partii. Na szczęście udało mi się je przekonać, że losy meczu nie zostały jeszcze rozstrzygnięte. Dziewczyny zaczęły grać znacznie lepiej i seta wygraliśmy do 17 – mówi trener Stanisław Kaniewski.

Trzeci set był bardzo wyrównany. W końcówce przyjezdne prowadziły 22:18, jednak po kolejnej rozmowie z trenerem siatkarki Tomasovii wzięły się do pracy i odrobiły straty. Ostatecznie set zakończył się szczęśliwym zwycięstwem gospodyń 26:24.