Wydanie nr 25 z 2016 r. (2016-06-22)

Z HAL I STADIONÓW

Lider piąty

Wiele medalowych miejsc zajęli reprezentanci UKS CSW Lider Zamość podczas mistrzostw województwa lubelskiego młodziczek i dzieci w zapasach w Stróży koło Kraśnika. Wśród młodziczek na podium stanęły: Julia Zwolak (I miejsce w kat. 52 kg), Danuta Lisiewicz (II – 57 kg), Alicja Lis (III – 67 kg), wśród dzieci: Wiktoria Dudek (II – 43 kg), Lusia Antończak (II – 48 kg), Weronika Gabryel (II – 62 kg), Dominika Bartoszczyk (III – 28 kg), Martyna Bartoszczyk (III – 28 kg), Malwina Martyniak (III – 33 kg), Klaudia Baran (III – 33 kg), Karolina Baran (III – 38 kg), Wiktoria Dudek (III – 43 kg), Wiktoria Książek (III – 62 kg). W klasyfikacji klubowej podopieczne trenera Sławomira Dudka zajęły V miejsce.