Wydanie nr 20 z 2016 r. (2016-05-18)

Z HAL I STADIONÓW

Jedynka trzecia

Młodzi piłkarze UKS Jedynka Krasnystaw wywalczyli brązowy medal podczas finałowego turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku w kategorii U-10, który odbył się w Warszawie. Podopieczni trenera Tomasza Iwana pokonali (4:0) w meczu o trzecie miejsce UKS UL 2. Jedynka grała w składzie: Szymon Dubaj, Filip Szkoda, Marcel Moniakowski, Bartosz Czochrowski, Maciej Buk, Paweł Bąk, Mateusz Żukowski, Maciej Jabłoński, Mikołaj Kędziera, Maciej Ciepłowski, Maciej Jabłoński, Jakub Kukulski.

Ring wolny

Prawie 70 zawodniczek i zawodników wzięło udział w VII memoriale im. Henryka Paski, który odbył się w hali zamojskiego OSiR. Rękawice krzyżowali pięściarze z 16 klubów województw lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Gospodarze, czyli ASB Hetman Zamość, wystawili trzy zawodniczki i czterech zawodników. Spośród podopiecznych trenera Przemysława Maziarczuka walki wygrali: Patryk Korzec, Adrianna Gęborys, Katarzyna Dziaduszyńska i Andriej Juldaszew. W sumie stoczono 28 pojedynków. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Patryk Korzec, najlepszą zawodniczką – Katarzyna Dziaduszyńska, a najlepszym zawodnikiem ASB Hetman – Andriej Juldaszew. Turniej odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Zamość i starostwa zamojskiego.