Wydanie nr 18 z 2016 r. (2016-05-04)

II liga piłki ręcznej. Vive Targi II Kielce - MKS Biłgoraj 34:25 (16:13)

PRZEGRALI PO WALCE

To był najlepszy występ w sezonie biłgorajskich szczypiornistów, ale i tak musieli uznać wyższość gospodarzy.

MKS: Bednarz - Solon 2, Oleszek, Maciocha 11, Baryła 2, Kuszewski 3, Wrażeń, Świeca 2, Samoszczuk 5.

Osłabiony kadrowo MKS rozpoczął spotkanie przeciwko renomowanemu przeciwnikowi w dobrym stylu, a świadczy o tym wynik z 5. minuty – po strzale Pawła Maciochy był remis 5:5. Kwadrans później podopieczni Janusza Ćwikły wyszli na prowadzenie (9:10). Jak równy z równym walczyli do 25. minuty. Na przerwę schodzili jednak ze stratą trzech goli.