Wydanie nr 17 z 2016 r. (2016-04-27)

IV liga. Iluzoryczne szanse na utrzymanie się Hetmana

DOPÓKI PIŁKA W GRZE...

Lutnia Piszczac – Kryształ Werbkowice 2:3 (1:1). Bramki:  Artymiuk 41, 90’ – Reszczyński 44’, Poterucha 70’, Sołtysiuk 85’. Żółte kartki: Paweł Kaczoruk, Poterucha. Kryształ: Suchodolski – Mazur, Śmiałko, P. Kaczoruk, Paweł Musiał, Podgórski, Rybka, Poterucha, Sołtysiuk, Nieradko, Reszczyński (80’ A. Całka). Kryształ przystąpił do gry bardzo zmotywowany i od początku miał inicjatywę. Gorzej było jednak ze skutecznością. W 44. min gospodarze przeprowadzili kontrę, po której objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą wyrównał Reszczyński. W drugiej połowie werbkowiczanie nadal przeważali i udokumentowali to bramkami Poteruchy i Sołtysiuka. W doliczonym czasie, po faulu Śmiałki, rzut karny zamienił na gola Artymiuk. mak, zs