Wydanie nr 6 z 2016 r. (2016-02-10)

Piłka ręczna. AZS UJK Kielce - MKS Biłgoraj 30:20 (15:9)

BEZ ZMIAN

Po ponad miesięcznej przerwie wznowiono II-ligowe rozgrywki. Podopieczni Janusza Ćwikły nie zdołali powiększyć skromnego dorobku punktowego.

Na pierwszą bramkę biłgorajan trzeba było czekać aż do 8. minuty. W tym rywale trafili czterokrotnie. Po kwadransie przewaga gospodarzy wzrosła do sześciu goli i taką różnicą zakończyła się pierwsza część meczu.

W 38. minucie MKS przegrywał dziewięcioma bramkami (19:10). Biłgorajanom udało się zmniejszyć rozmiary porażki, ale końcówka znowu należała do studentów.