Wydanie nr 5 z 2016 r. (2016-02-03)

Tomasovia – UKS Szóstka Mielec 2:3 (25:18, 27:25, 15:25, 21:25, 12:15)

MIŁE ZŁEGO POCZĄTKI

Faworytem była Tomasovia, ale jej sympatycy zastanawiali się, czy kryzys formy już minął. Niestety, gospodynie były w stanie wygrać tylko dwa sety.

Tomasovia: Jasiewicz, Kaniewska, Hajduk, Róg, Karpiuk, Umer-libero oraz Dzida, Szymańska, Romaszko-Piwko i Kostur

Początek pierwszego seta, to w miarę wyrównana gra obu drużyn. Od wyniku 17:13 zarysowała się już wyraźna przewaga tomaszowianek, które potwierdziły swą dobrą postawę wygraniem tej partii 25:18. Emocjonująca była końcówka drugiej, z której także gospodynie wyszły zwycięsko.

W trzecim secie Szóstka pokazała zupełnie nowe oblicze. Trener Tomasovii Stanisław Kaniewski próbował tasować składem, ale nie przyniosło to oczekiwanego efektu i gospodynie przegrały do 15. Podobnie wyglądał czwarty set.