Wydanie nr 41 z 2015 r. (2015-10-14)

Piłka ręczna. MKS Biłgoraj – SPR Grunwald Ruda Śląska 18:38 (11:14)

ZNOWU W PLECY

Drugoligowi szczypiorniści MKS we własnej hali przegrali z wiceliderem grupy śląskiej aż 20 bramkami. Większość goli stracili w drugiej połowie.

Po kwadransie gry doświadczony zespół gości prowadził czterema golami, ale dzięki celnym strzałom Tomasza Samoszczuka i Pawła Kuszewskiego przewaga zmalała do jednej bramki (10:11). Niestety, kolejne minuty w wykonaniu podopiecznych Janusza Ćwikły były słabe, więc rywale zwiększyli prowadzenie do trzech goli.

Po zmianie stron goście nadal dominowali. Biłgorajanie popełniali liczne błędy w obronie i razili brakiem skuteczności. Dość powiedzieć, że dwukrotnie grając w przewadze, nie potrafili zmniejszyć rozmiarów porażki.