Wydanie nr 22 z 2015 r. (2015-06-03)

Z HAL I STADIONÓW

Medale zapaśników
W Koronowie koło Bydgoszczy odbył się II Puchar Polski w Zapasach (styl wolny). Złoty medal wywalczył startujący w kat. do 100 kg Karol Konig z Sorgi Zamość. Miejsce drugie w kat. 46 kg zajął Dawid Potap z LMKS Krasnystaw. Na miejscu piątym sklasyfikowani zostali Jakub Antoszewski z Agrosu Zamość (85 kg) oraz Klaudia Dudek z UKS CSW Lider Zamość (70 kg).

Ciężarowcy z medalami
W Siedlcach rozegrano Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorek i Juniorów do lat 15 i 17. W klasyfikacji klubowej 4. miejsce zajęła Unia Hrubieszów, Znicz Biłgoraj był 9., a Agros Zamość – 11. (na 40 klubów). W grupie zawodniczek w wieku do 15 lat miejsca medalowe zajęły: Natalia Bobrowska z Unii (1. w kat. 44 kg), Agnieszka Rak ze Znicza (1. w kat. 69 kg), Paulina Pańko z Unii (2. w kat. 48 kg), Karolina Czajka z Unii (3. w kat. 53 kg), a w grupie zawodniczek i zawodników do 17 lat – Klaudia Witkowska z Unii (1. w kat. 53 kg), Katarzyna Rak ze Znicza (3. w kat. 58 kg), Michał Fiuk z Agrosu (1. w kat. 50 kg; nie miał żadnego rywala), Piotr Żołopa ze Znicza (2. w kat. 77 kg), Marcin Zwolak ze Znicza (2. w kat. 94 kg), Krystian Gaca z Agrosu (3. w kat. 56 kg) i Mateusz Sokołowski ze Znicza (3. w kat. 94 kg).