Wydanie nr 22 z 2015 r. (2015-06-03)

SYPNĘŁO MEDALAMI

Aż 30 medali zdobyli reprezentanci TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski podczas rozegranych (23-24.05) w Dusznikach-Zdroju Ulicznych Mistrzostw Polski we Wrotkarstwie.

Na MP pojechała 19-osobowa reprezentacja tomaszowskiego klubu. Tomaszowianie wywalczyli indywidualnie 8 medali złotych, 12 srebrnych i 7 brązowych oraz 2 złote i brąz w biegach sztafetowych.

Najlepiej zaprezentowała się juniorka B Monika Mazurkiewicz, która była bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej. Zdobyła indywidualnie 4 złote krążki (zawodnicy stratowali w 4 konkurencjach).

Doskonale wypadła też kadetka Monika Skinder – czterokrotna srebrna medalistka w konkurencjach indywidualnych i złota medalistka w biegu sztafetowym. Dwa medale złote i srebro (indywidualnie) oraz brąz w sztafecie zdobył kadet Jan Żółkiewski.