Wydanie nr 21 z 2015 r. (2015-05-27)

Z HAL I STADIONÓW

Biłgoraj też biega

W piątek, 29 maja, w Biłgoraju w ramach akcji „Polska Biega” odbędą się zawody pod nazwą „Biłgoraj Biega”. Trasa będzie liczyła 1,5 km. Start o godz. 17 na placu Wolności, meta zlokalizowana będzie przed halą OSiR.

Medale zapaśników...
W dniach 16-18 maja w Koronowie koło Bydgoszczy odbył się II Puchar Polski w Zapasach Kobiet i Puchar Polski w Zapasach Mężczyzn (styl wolny). Złoty medal wywalczył startujący w kat. do 100 kg Karol Konig z Sorgi Zamość. Miejsce drugie w kat. 46 kg zajął Dawid Potap z LMKS Krasnystaw. Miejsca piąte wywalczyli Jakub Antoszewski z Agrosu Zamość (kat. 85 kg) i Klaudia Dudek z UKS CSW Lider Zamość (lat. 70 kg).