Wydanie nr 13 z 2015 r. (2015-04-01)

Piłka ręczna. SPR Grunwald Ruda Śląska – MKS Biłgoraj 39:22 (15:11)

KOLEJNA PORAŻKA

W 16. kolejce spotkań grupy IV drugiej ligi podopieczni Janusza Ćwikły ulegli na wyjeździe faworytowi rozgrywek 17 bramkami.

MKS: Blicharz, Kuczyński – Baryła 4, Maciocha 6, Kuszewski 2, Bielak, Żbikowski 1, Płatek 3, Bednarz, Różański 2, Samoszczuk 3, Popowicz 1.

W 14. min MKS przegrywał 6:2, ale potem zdołał zniwelować przewagę gospodarzy do jednej bramki (10:9). Pod koniec pierwszej połowy doświadczony zespół Grunwaldu przyspieszył grę, co zaowocowało pięcioma trafieniami. Goście odpowiedzieli tylko dwa razy i na przerwę schodzili ze stratą czterech goli.