Wydanie nr 3 z 2015 r. (2015-01-21)

Koszykówka. MKS Basket Biłgoraj – AZS AWF Biała Podlaska 82:65 (20:10, 19:28, 18:16, 25:11)

UDANY REWANŻ

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej koszykarze Basketu ograli studentów siedemnastoma punktami i utrzymali wysokie miejsce w tabeli.

Biłgorajanie mający w pamięci wysoką porażkę z rundy zasadniczej rozpoczęli mecz ostrożnie, ale już w piątej minucie odskoczyli na cztery punkty. Potem zza linii 6,25 m trafili Łukasik oraz waleczny pod koszem rywali Swacha. W ostatnich sekundach pierwszej kwarty ponownie z dystansu celnie rzucił Łukasik i prowadzenie gospodarzy wzrosło do dziesięciu punktów.

Gorzej było w drugiej części, kiedy w szeregi Basketu wkradło się rozluźnienie, a następnie zdenerwowanie. Prowadzenie zmalało do punktu. Ponadto w zespole gości nie do zatrzymania był Biegajło, który raz po raz trafiał z dystansu i w znaczący sposób przyczynił się do wygrania tej kwarty przez studentów.