Wydanie nr 3 z 2015 r. (2015-01-21)

II liga siatkówki. Tomasovia – PWSZ Tarnów 2:3 (27:25, 25:20, 14:25, 24:26, 12:15)

NA WŁASNE ŻYCZENIE

Pierwsze dwa sety Tomasovia wygrała i niektórzy kibice myśleli, że mecz zakończy się pewnym zwycięstwem 3:0. Niestety, gospodynie mocno spuściły z tonu i przegrały 2:3.

Tomasovia: Marcyniuk, Czerniawska, Staszczyk, Szymańska, jasiewicz, Kozyra, Bielecka (libero). Zmiany: Kaniewska i Drabik.

Sobotnie spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszych dwóch setach tomaszowianki prezentowały się bardzo dobrze, potem grały jednak znacznie gorzej.

– Chyba niektóre zawodniczki zbyt wcześnie uwierzyły, że wygrają mecz 3:0 – komentuje trener Stanisław Kaniewski. – Trzeci set kompletnie nam nie wyszedł. W czwartym było już lepiej, mieliśmy nawet szansę na zwycięstwo. Niestety, przy stanie 24:24 popełniliśmy prosty błąd i straciliśmy punkt, a potem następny.

Przez większą część piątego seta tomaszowianki prowadziły. Niestety, w końcówce popełniły kilka błędów i ostatecznie rywalki cieszyły się ze zwycięstwa.