Wydanie nr 47 z 2014 r. (2014-11-26)

Koszykówka. MKS Basket Biłgoraj – AZS PWST Jarosław 96:58 (35:15, 12:12, 31:14, 18:17)

SETKA BYŁA W ZASIĘGU

Coraz lepiej spisujący się koszykarze Basketu zdecydowanie wygrali ze studentami z Jarosławia. Do osiągnięcia magicznych stu punktów zabrakło jedynie czterech.

Gospodarze rozpoczęli rewelacyjnie, po pięciu minutach prowadzili 17:0. Górujący nad przeciwnikiem warunkami fizycznymi podopieczni Łukasza Krawca (grający trener) trafiali praktycznie z każdej pozycji, a skutecznością imponowali zwłaszcza Swacha, Łokaj, Toczyński i Krawiec. Dobrze było również w obronie, dlatego przeciwnik pierwsze punkty zdobył dopiero w 6. min spotkania.

Pierwsza odsłona zakończyła się zdecydowanym prowadzeniem, więc szkoleniowiec Basketu dał szansę młodszym zawodnikom. Zmiennicy nie byli już tak skuteczni i w druga kwarta zakończyła się remisem.