Wydanie nr 46 z 2014 r. (2014-11-19)

Piłka ręczna. Wanda Kraków – MKS Biłgoraj 30:21 (14:10)

NA WŁASNE ŻYCZENIE

Słaba skuteczność to główna przyczyna kolejnej przegranej MKS. Biłgorajanie są jedynym zespołem II ligi w grupie IV, który nie zaznał smaku zwycięstwa.

W 10. min krakowianie prowadzili 6:2. Potem nieco poprawili grę podopieczni Janusza Ćwikły, ale gospodarze i tak schodzili na przerwę z zapasem czterech goli.

Po przerwie szczypiorniści Wandy odskoczyli na osiem goli, a że biłgorajanie zawodzili pod bramką przeciwnika, przegrali kolejny mecz. Warto zaznaczyć, że od wyższej porażki MKS uratował bramkarz Kuczyński, który obronił trzy rzuty karne.