Wydanie nr 42 z 2014 r. (2014-10-22)

Piłka ręczna. MOSiR Bochnia – MKS Biłgoraj 39:19 (19:10)

DOSTALI LANIE

Okrojony skład był jedną z przyczyn dotkliwej porażki, jaką ponieśli biłgorajanie w spotkaniu z faworytem rozgrywek.

Początek rozgrywek w IV grupie drugiej ligi nie ułożył się po myśli beniaminka, któremu w trzech seriach przyszło zmierzyć się z zespołami walczącymi o awans. Niestety, podopieczni Janusza Ćwikły ponieśli porażki. Najbardziej bolesna przydarzyła się w sobotę (18.10) w Bochni, gdzie doświadczeni gospodarze szybko objęli prowadzenie 4:0. Jednak w 12. min, ku zaskoczeniu kibiców, na tablicy pojawił się wynik remisowy (6:6). Kilka minut później gospodarze przyspieszyli grę i w efekcie do przerwy prowadzili dziewięcioma bramkami. W drugiej połowie ton nadawali gospodarze, którzy wykorzystując zmęczenie rywala i jego słabszą postawę w obronie, systematycznie powiększali przewagę.