Wydanie nr 42 z 2014 r. (2014-10-22)

Na zawody do Chęcin k. Kielc pojechali zawodnicy czterech zamojskich klubów

MEDALOWE SUMO

157 zawodników z 12 klubów wzięło udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek i Młodzików w Sumo. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci czterech zamojskich klubów, którzy wywalczyli wiele medali.

Impreza odbyła się w dniach 11-12 października w Chęcinach k. Kielc. Były to MMM dla strefy C, tak więc do rywalizacji przystąpili sumocy z klubów województw: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i łódzkiego.

W kategorii 35 kg młodzików trzecie miejsce zajął Łukasz Lewusz z Sorgi Zamość, miejsce siódme wywalczył Tomasz Mazur z UKS Lider Zamość. W kat. 40 kg pierwsze miejsce zajął Michał Marguła z Sorgi, a trzecie – Patryk Bochniak I z Lidera. W kat. 45 kg drugie miejsce wywalczył Tomasz Arcaba z UKJ Legion Zamość, a w kat. 50 kg złoty medal zdobył Jacek Polakowski z Agrosu Zamość.