Wydanie nr 37 z 2014 r. (2014-09-17)

SYPNĘŁO MEDALAMI

Aż 26 medali przywieźli zawodnicy MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski z rozegranych w Jeleniej Górze Mistrzostw Polski w Biegach na Nartorolkach.

Pierwszego dnia zmagań zawodnicy rywalizowali na dystansie 2 km na płaskim torze. Tomaszowianie zdobyli 13 medali. Złoto wywalczyli: Katarzyna Stokfisz w seniorach, Szymon Sikora w juniorach B, a w juniorach D – Monika Skinder i Dawid Ciećko. Srebrne medale zdobyli: w seniorach Magdalena Czusz, w juniorach B Anna Wojtowicz, w młodzikach Kacper Jarczak i Monika Mazurkiewicz, w juniorach D Emil Pleskacz i Anna Berezecka, a brązowe – w juniorach C Katrzyna Sendecka i w juniorach D Bartosz Cielniak oraz Natalia Pliżga.