Wydanie 22 z dnia 30 maja 2007 r. (2007-05-30)

Tomasovia Tomaszów Lub. – Lewart Lubartów 3:0 (2:0)

JADĄ PO KOMPLET

Tomaszowianie zapomnieli już o porażce w Kraśniku. Zwycięstwo nad Lewartem było jak najbardziej zasłużone, a 3:0 to najniższy wymiar kary.

W I połowie gospodarze zagrali bardzo mądrze. Konstruowali składne akcje i pod bramką Lewartu co chwila było gorąco. Po przerwie tempo gry siadło, a miały na to wpływ pogoda oraz wynik. Tomaszowianie kontrolowali jednak sytuację, co potwierdzili w 90' golem Droździela (podanie od Zatorskiego).

- Teraz gramy z Chełmianką i do Chełma jedziemy po 3 punkty. Zagramy bez obciążeń, bo nawet w przypadku porażki nasze 5. miejsce nie będzie zagrożone - podkreśla tomaszowski szkoleniowiec.