Wydanie nr 7 z 2014 r. (2014-02-19)

Piłka nożna. Turniej eliminacyjny we Frampolu

ROZGROMILI RYWALI

Dwie drużyny Gromu Różaniec zakwalifikowały się do finału XXII Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów.

W dwudniowych zawodach (15-16 lutego), które odbyły się w hali ZSS we Frampolu, udział wzięło szesnaście drużyn z powiatu biłgorajskiego. Po sobotnich eliminacjach do niedzielnego półfinału awansowały Orion Dereźnia, Grom I Różaniec, Cosmos Józefów i Grom II. W spotkaniu o finał Orion uległ Gromowi I 0:2, a Grom II pokonał Cosmos 4:0. Trzecie miejsce przypadło Orionowi, który wygrał z Cosmosem 3:1. Finał imprezy był wewnętrzną sprawą klubu z Różańca, drużyną lepszą okazali się piłkarze grający w pierwszym składzie, i to oni wywalczyli Puchar Starosty Biłgorajskiego.