Wydanie nr 7 z 2014 r. (2014-02-19)

Dwa mecze AMSPN Hetman, jeden Tomasovii

SPARING GONI SPARING

Przygotowujący się do rozgrywek trzecioligowcy z Zamojszczyzny rozegrali kolejne mecze kontrolne. AMSPN Hetman sparował z Koroną Łaszczów i Huczwą Tyszowce, Tomasovia – ze Stalą Kraśnik.

Wszystkie mecze rozegrano na boisku ze sztuczną murawą w Zamościu. AMSPN Hetman we wtorek (11.02) wygrał z Koroną 8:0. Gole zdobyli: A. Wołoch (2), D. Dębicki (2), Reszczyński (2), K. Wołoch, Markowski. Trener Jacek Paszkiewicz wystawił do gry dwie jedenastki. W pierwszej połowie zagrali: P. Dobromilski – Baran, Mazur, Herda, Cieślik, Muda, Chruściński, Markowski, Omański (Kornas), Lachowicz, Karaszewski; w drugiej połowie: Hadło – Maciąg, Bubeła, Rajtar, A. Wołoch, Solecki, P. Dębicki, Kycko, K. Wołoch, Reszczyński, D. Dębicki.

W sobotę AMSPN Hetman podejmował Huczwę Tyszowce. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1 (gole: Muda, D. Dębicki – 2, a dla Huczwy: Mac).