Wydanie nr 53 z 2013 r. (2013-12-30)

MEDALE „MECHANIKÓW”

130 zawodników z 7 klubów wzięło udział w rozegranym 7 grudnia w Łopienniku VII Mikołajkowym Pucharze Łopiennika w Taekwondo.

Podopieczni trenera Waldemara Lisowskiego z UKS Mechanik Zamość zdobyli 24 medale. Cztery złote krążki przywiózł Jakub Sobczuk, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Trzy złote medale zdobył też Nataniel Bieliński, po trzy dołożyli ponadto Kacper Stępień (srebrny i dwa brązowe), Krzysztof Milczuk (dwa srebrne i brązowy) oraz Mateusz Mazurek (złoty, srebrny i brązowy). Dwa razy na podium stawali: Dawid Palak (złoto i srebro), Aneta Głowacka (złoto i srebro) i Maksymilian Rucki (srebrne). Srebrny medal zdobyła Karolina Sas, a brązowy – Rafał Dybała.