Wydanie nr 44 z 2013 r. (2013-10-30)

ZAMOŚĆ NA CZELE

185 zawodników z 11 klubów wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Chełm. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Zamojski KKK.

W Chełmie oprócz karateków Zamojskiego KKK nasz region reprezentowali też zawodnicy Tomaszowskiego KKK. Zarówno zamościanie, jak i tomaszowianie wywalczyli wiele medali. W kumite dzieci do 30 kg drugie miejsce zajął Eryk Putkowski (Tomaszowski KKK), trzecia wśród dziewczynek była Oliwia Szewczuk (Zamojski KKK). W grupie dzieci o wadze powyżej 30 kg 3. miejsce zajął Rafał Tomasiak (zamojski).

Poniżej prezentujemy nazwiska pozostałych medalistów. Dzieci, kumite do 35 kg: 2. Wiktoria Żółcińska (Tomaszów); do 42 kg: 3. Patryk Nosal (Zamość). Powyżej 42 kg: 3. Karol Putkowski (Tomaszów).