Wydanie nr 22 z 2013 r. (2013-05-29)

Zamość. Zmagania na kortach KT Return

TENIS: JUBILEUSZOWY TURNIEJ

51 zawodników wzięło udział w turnieju amatorów o puchar prezesa KT Return Zamość, zorganizowanym z okazji XX-lecia klubu.

W imprezie uczestniczyło 43 mężczyzn i 8 kobiet z Lublina, Warszawy, Puław, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa. Turniej rozegrano systemem grupowym oraz pucharowym.

Zwycięzcą kategorii open wśród mężczyzn został Damian Chabrowski, drugie miejsce zajął Sebastian Gdula, a trzecie – Aleksander Michałowski (wszyscy z Lublina). Najlepsza w open kobiet była Agnieszka Lucińska-Kozłowska (Warszawa), drugie miejsce zajęła Natalia Januszyk (Rzeszów), a trzecie – Urszula Cybulska (Tomaszów).