Wydanie nr 18 z 2013 r. (2013-04-29)

Z HAL I STADIONÓW

Dwa medale naszych

145 zawodników z 47 klubów wzięło udział w rozegranych w Krasnymstawie Mistrzostwach Polski Juniorów w Zapasach w Stylu Wolnym. Barw gospodarzy, czyli LMKS Krasnystaw, bronili Mateusz Antoniak, Mateusz Pisarski, Emil Bednarczyk, Łukasz Talarowski, Karol Kawęcki i Artur Bujak. Najlepiej wypadł Mateusz Pisarski, który w kat. 66 kg zdobył złoty krążek. Medal, tyle brązowy, wywalczył też startujący w kat. 74 kg Emil Bednarczyk. W klasyfikacji klubowej LMKS Krasnystaw zajął 5. miejsce. Trenerem krasnostawskich zapaśników jest Adam Swatek.