Wydanie nr 14 z 2013 r. (2013-04-03)

SUMO: SORGA TRZECIA

Siedem medali zdobyli reprezentanci zamojskich klubów na rozegranych w Pyrzycach (woj. zachodniopomorskie) Mistrzostwach Polski Kadetek i Kadetów w Sumo.

W imprezie wystartowało 125 dziewcząt i 176 chłopców reprezentujących 39 klubów z 12 województw.

Najliczniejszą – 49-osobową reprezentację wystawił zamojski Agros, który zajął 1. miejsce w klasyfikacji klubowej (obejmującej starty dziewcząt). Złote medale dla Agrosu zdobyły Jolanta Jaremczuk (kat. wag. do 65 kg) i Magdalena Radom (+65 kg), srebro – Katarzyna Jaremczuk (60 kg).

Brązowy medal MP wywalczyła też zawodniczka UKJ Legion Zamość, Katarzyna Śmietana (kat. do 55 kg).