Wydanie nr 6 z 2013 r. (2013-02-06)

BIŁGORAJ: SZACHY O PUCHAR STAROSTY

30 zawodników z powiatu biłgorajskiego wzięło udział w Szachowych Mistrzostwach Powiatu Biłgorajskiego Seniorów i Juniorów o Puchar Starosty.

Impreza odbyła się 26 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Biłgoraju. Uczestniczyli w niej zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

W kategorii juniorów do lat 12 pierwsze miejsce zajął Konrad Mucha, drugie - Piotr Łaba, a trzecie Mateusz Łoziński (wszyscy z MDK Biłgoraj). Wśród dziewcząt  z tej samej kategorii wygrała Małgorzata Muszyńska (GOK Biszcza), druga była Magdalena Strzałka (MDK Biłgoraj). W grupie juniorów do lat 18 zwyciężył Damian Pisklak, drugie miejsce zajął Dominik Czerniak (obaj gm. Aleksandrów), a trzecie Hubert Mucha (MDK Biłgoraj).