Wydanie nr 5 z 2013 r. (2013-01-30)

II liga siatkówki kobiet: PKCH PWSZ Tarnów – Tomasovia 2:3 (21:25, 24:26, 25:14, 25:17, 11:15)

ZNOWU SUKCES SIATKAREK TOMASOVII

Trwa świetna passa siatkarek Tomasovii. W czwartym tegorocznym meczu podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego odniosły czwarte zwycięstwo.

Tomasovia: Kopeć, J. Kowalska, Romaszko, Chmiel, Chmura, Czerniawska, K. Kowalska (libero). Zmiany: Sekrecka i Karpiuk.

Rozegrany 23 stycznia w Tarnowie mecz miał bardzo duże znacznie dla obu sąsiadujących w tabeli drużyn. Obie ekipy mając świadomość dużej wagi spotkania, rozpoczęły bardzo nerwowo. Pierwszy set był bardzo wyrównany, dopiero w końcówce Tomasovii udało się odskoczyć na kilka punktów i wygrać. Przez cały drugi set prowadził zespół z Tarnowa. Tomasovii dopiero w samej końcówce udało się doścignąć rywalki, a następnie uzyskać niewielką przewagę i wygrać 26:24.

Sety trzeci i czwarty to słaba postawa przyjezdnych, stąd porażki do 14 i 17. O zwycięstwie musiał zadecydować tie break.