Wydanie nr 52 z 2012 r. (2012-12-27)

Grad medali zapaśników z Tyszowiec

ZAPASY: UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU

To były ostatnie w tym roku zawody dla zapaśników Pogoni Tyszowce. Z Warszawy, gdzie rozegrano III Wawerski Turniej Zapaśniczy, przywieźli aż 20 medali.

W turnieju wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 9 klubów. Zapaśnicy Pogoni wywalczyli  8 złotych krążków, 6 srebrnych i 6 brązowych i zajęli 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Medale zdobyli: Adam Gardzioła, Jakub Jurkiewicz, Gabriel Jurkiewicz, Adrian Rudnik, Damian Radom, Kamil Kiryło, Jakub Darmochwał, Krystian Bilewicz (złote), Hubert Kościołko, Kamil Kościołko, Jakub Flak, Kacper Bezpalko, Cezary Bezpalko, Rafał Kiryło (srebrne), Paweł Drąszcz, Jakub Niewiadomski, Michał Stawarski, Arkadiusz Kochman, Mateusz Witkowski i Michał Niewiadomski (brazowe).