Wydanie 41 z dnia 11 października 2006 r. (2006-10-11)

AZS Politechnika Radomska Radom - Szóstka Biłgoraj 2:3 (25:19, 22:25, 18:25, 25:22, 8:15)

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO

Po dwóch porażkach we własnej hali, beniaminek drugiej ligi odniósł zwycięstwo w Radomiu. To pierwsza wygrana biłgorajanek w lidze.

Zwycięstwo nie przyszło łatwo, gdyż siatkarki Szóstki grały nierówno. Już w pierwszym secie mogły pokusić się o zwycięstwo, ale koncentracji wystarczyło jedynie na początkową fazę. Wygrana drugiej odsłony jest konsekwencją dobrej gry całego zespołu. Biłgorajanki najlepiej zagrały w trzeciej partii, a siedem kolejnych zagrywek Iwańskiej wprowadziło wiele nerwowości w szeregach rywalek, które pozbierały się szybko i okazały swą wyższość w kolejnym secie. O wszystkim zadecydował tie-break, w którym podopieczne trenera Mazurka grały dobrze i objęły prowadzenie 8:3. Tej straty nie zdołały zniwelować przeciwniczki, które nie mają szczęścia w meczach z drużynami z Zamojszczyzny, gdyż przegrały także w Tomaszowie.