Wydanie 41 z dnia 11 października 2006 r. (2006-10-11)

II liga siatkówki: porażka Tomasovii w Białymstoku

RAZ NA WOZIE...

Siatkarkom Tomasovii nie udała się wyprawa do Białegostoku. Podopieczne trenera Krzysztofa Wróbla uległy miejscowemu WSWFiT 3:0.

Początek pierwszego seta był wyrównany, jednak później gospodynie osiągnęły kilkupunktową przewagę i wygrały 25:17. Drugiej partii tomaszowianki nie wygrały, mimo prowadzenia w końcówce 24:22. W końcówce seta trzeciego, który trwał bardzo długo (zakończył się wynikiem 32:30) zawodniczki Tomasovii miały aż trzy piłki setowe. Niestety, i tej partii nie potrafiły rozstrzygnąć na swoją korzyść.