Wydanie 37/2010 (2010-09-15)

Lekka atletyka. Jeden dzień, trzy imprezy

STARTOWAŁO PÓŁ TYSIĄCA

Aż trzy imprezy lekkoatletyczne rozegrano w miniony weekend na stadionie OSiR w Zamościu. Wzięło w nich udział ponad pół tysiąca zawodników.

W Zamościu rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 km, Mityng Lekkoatletyczny oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Złotym medalistą Młodzieżowych Mistrzostw Polski został Łukasz Oślizło z AZS AWF Katowice (czas 29.53.85), medal srebrny wywalczył Krystian Zalewski z Barnima Goleniów, a brązowy - Marcin Błażyński ze Startu Dobrodzień. Szóste miejsce zajął Dawid Nowogrodzki z Agrosu Zamość, który ustanowił nowy rekord życiowy (30.25.31).