Wydanie 5 z dnia 3 lutego 2010 r. (2010-02-03)

AZS AWF Warszawa – Szóstka BRW Biłgoraj 0:3 (12:25, 24:26, 22:25)

TERAZ PLAY-OFF

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej siatkarki Szóstki Biłgoraj pokonały na Bielanach AZS AWF Warszawa 3:0. To dobry prognostyk przed meczami play-off z tą drużyną.

Szóstka: Filipowicz, Wszoła, Solarska, Maisiajonak, Kundera, Banecka, Bielecka (libero) oraz Mordaka, Rauch, Rymel, Rudzka.
W zakończonych rozgrywkach fazy grupowej siatkarki Szóstki okazały się najlepszym zespołem grupy III. W osiemnastu kolejkach biłgorajanki wygrały 17 meczów, ponosząc tylko jedną porażkę - z Politechniką Radomską (2:3). Imponujący jest również dorobek w setach - przez cały sezon drużyna straciła jedynie sześć oczek. Swój prymat siatkarki Szóstki potwierdziły także w ostatnim spotkaniu. Mimo że trener Wrzeszcz dał odpocząć Rauch, która tym razem wchodziła z rezerwy, to zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Bardziej wyrównany był jedynie drugi set, ale tylko dlatego, że biłgorajanki były zdekoncentrowane.