Wydanie 3 z dnia 20 stycznia 2010 r. (2010-01-20)

ŁKS UKS 179 Łódź – Szóstka BRW Biłgoraj 1:3 (25:23, 19:25, 11:25, 14:25)

LIDER NIE ZWALNIA TEMPA

W minionym tygodniu biłgorajanki najpierw pokonały w zaległym meczu młody zespół BTPS w Białymstoku, a następnie w 16. kolejce, oddając tylko jednego seta, wygrały spotkanie w Łodzi.

Szóstka: Filipowicz, Wszoła, Rauch, Maisiajonak, Kundera, Banecka, Bielecka (libero). Grały również: Solarska, Mordaka, Bębenek.

Spotkanie w Białymstoku z najsłabszym zespołem grupy trwało około czterdziestu pięciu minut i zakończyło się wynikiem 0:3 (13:25, 19:25, 10:25) - relacjonuje Andrzej Miazga.

- Zespół, który do tej pory wygrał dwa sety, ani przez chwilę nam nie zagrażał. Jedynie w drugiej partii białostocczanki zagrały konsekwentnie i nawet prowadziły 7:3, ale potem wszystko wróciło do normy.