Wydanie nr 16 z 2024 r. (2024-04-16)

Piłka ręczna. Liga Centralna. KPR Padwa Zamość – KPR Autoinwest Żukowo 35:27 (15:12)

BYŁO CIĘŻKO

BYŁO CIĘŻKO
Padwa: Gawryś, Szymański – Fugiel (10), Olichwiruk (7), Maciąg (6), Adamczuk (2), Małecki (2), Morawski (2), Skiba (2), Szeląg (2), Czerwonka (1), Kozłowski (1), Kłoda, Obydź, Konkel, Puszkarski. Widzów: około 800.

Pierwsza bramka padła w 2 minucie, a jej autorem był Tomasz Fugiel, który w tym meczu strzelił ich aż 10. W 26. minucie na tablicy pojawił się wynik 12:11. Na szczęście zamojski zespół obudził się i na przerwę udał się z trzybramkową przewagą.