Wydanie nr 50 z 2023 r. (2023-12-10)

KRASNYSTAW: Rozegrali halowy Turniej Piłki Nożnej

<span>KRASNYSTAW: </span> Rozegrali halowy Turniej Piłki Nożnej
UM Krasnystaw
9 grudnia w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, które zagrały w systemie "każdy z każdym”.

Ostatni mecz w turnieju zadecydował, że z 13 punktami oraz bilansem bramkowym 14:4 pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Dream Team w składzie: Adrian Kaszak, Michał Wlizło, Maciej Śliwa, Sławomir Swatowski, Bartosz Babiarz, Patryk Lewandowski, Gabriel Lewandowski, Bartosz Banach i Maciej Czochrowski.

Drugie miejsce wywalczyła drużyna PSG z 12 punktami. Na podium znalazł się zespół "Wybrzerze Klatki Schodowej" z 7 punktami na koncie. Kolejne pozycje zajęły ekipy: Stara Gwardia, Fat Boys i Wemax.

Najlepszym strzelcem turnieju został Gabriel Lewandowski (Dream Team) z 6 bramkami na koncie.

W nagrodę zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz puchary, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.