Sale od 99zł torebki damskie WITTCHEN
Wtorek, 25 lutego 2014

KLAUDIA BACA W THE VOICE OF POLAND

Czytasz wydanie archiwalne Tygodnika Zamojskiego z 26 lutego 2014. Zobacz najnowsze wydanie.


KLAUDIA BACA W THE VOICE OF POLAND
Fot. IP
W najbliższą sobotę (1 marca) w TVP 2 rusza czwarta edycja popularnego programu The Voice of Poland.

W jednym z odcinków zobaczymy zamościankę. Klaudia Baca ma 23 lata i jest na I roku studiów magisterskich na Wydziale Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest córką zamojskiego muzyka Kazka Bacy. Usłyszeć ją można w „Koszu”, gdzie od czasu do czasu koncertuje.

 

MaMaz

To jedynie część artykułu. Kompletny artykuł przeczytasz w e-wydaniu .Komentarze do artykułu:

 •  

  grwz

  @Jurgen ale wiesz chyba, że pan Piekarczyk nie "wcisnął grzybka" tzn nie zabiegał o nią? BTW tam każdy musi coś umieć, gdzieś był wcześniej, bo castingi są już wcześniej przeprowadzane. Jury tylko sobie dobiera.
  2014-03-27  01:38 ocena: brak        
 •  

  babol

  hmm asia s. ??? czyżby zazdrość?? chętnie poznam twoją tożsamość. jeśli obejrzeliście już odcinek z Klaudia to z pewnością zauważyliście ze marek nie zna Klaudii. I żadne znajomości nie weszły w grę. Marek podobno się odcina od takiego "załatwiania" co już dała nam do zrozumienia jego wiolonczelistka Jagoda Jakośtam.
  2014-03-25  11:00 ocena: brak        
 •  

  Lucy

  @Macarena masz rację! Wielokrotnie słyszałam Klaudię jak śpiewa i jest świetna! A to czy jest córką tego czy tamtego to nie wasz interes. Przestańcie być zazdrośni!
  2014-03-18  20:40 ocena: brak        
 •  

  Macarena

  Klaudia nie przejmuj się tym co piszą zakompleksieni rodacy. Rób Swoje i do przodu. W tym co robisz Jesteś naprawdę DOBRA i Tak Trzymaj.
  2014-03-04  22:08 ocena: brak        
 •  

  Asia S.

  pffffffffffff, jaki zal.pl, slabo ze w naszym kraju wszystko zalatwia sie po znajomosci, niekompetentni ludzie na stanowiskach to juz u nas standard. w dodatku slyszalam ja, strasznie wyje, az uszy bola.
  2014-03-02  18:02 ocena: brak        
 •  

  Jurgen

  "Jest córką zamojskiego muzyka Kazka Bacy" Powinni również napisać o tym, że Kazek jest kolegą Marka Piekarczyka, jednego z jurorów The Voice Of Poland : ) Ale o tym -sza - będzie sprawiedliwie ?
  2014-03-02  15:04 ocena: brak        
Proszę czekać... Proszę czekać...