Wtorek, 11 lutego 2014

Stołki, stołeczki

WICEPREZES ZGL

Czytasz wydanie archiwalne Tygodnika Zamojskiego z 12 lutego 2014. Zobacz najnowsze wydanie.


WICEPREZES ZGL
W Zakładzie Gospodarki Lokalowej w Zamościu po wielu latach przerwy obsadzono stanowisko wiceprezesa. Rada nadzorcza powierzyła tę funkcję Sławomirowi Ćwikowi, prawnikowi, byłemu wiceprezesowi spółki giełdowej Kredyt Inkaso.

Sławomir Ćwik (42 l.) ma wyższe wykształcenia prawnicze, ukończył też studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego w warszawskiej SGH i program MBI w Akademii Leona Koźmińskiego. Do września 2012 r. był wiceprezesem zamojskiej spółki Kredyt Inkaso SA, lidera na rynku usług zarządzania wierzytelnościami w Polsce.

W Zakładzie Gospodarki Lokalowej sp. z o.o. – spółka jest własnością miasta – Sławomir Ćwik objął stanowisko wiceprezesa ds. technicznych. Powołała go rada nadzorcza, zgodnie z ustawą o gospodarce komunalnej oraz umowami zamojskich spółek z udziałem miasta.

W pozostałych spółkach komunalnych (m.in. PGK i MZK) zarząd jest jednoosobowy. Także w ZGL w ostatnich latach rządził tylko prezes.

 

 

(ar) 


Komentarze do artykułu:

  •  

    kowalski

    Zastanawia mnie jedno,człowiek który ma kilka mln oszczędności i duży majątek idzie do pracy za "marne"7 tys,marne oczywiście w rozumieniu takich ludzi jak Ćwik
    "
    2014-02-16  18:05ocena: 50%      
Proszę czekać... Proszę czekać...