Sale od 99zł torebki damskie WITTCHEN
Wtorek, 3 września 2013

Pierwszy z dziesięciu odcinków nowego telewizyjnego programu pojawi się na antenie TVP 1 już 7 września

"SĄSIAD NA WIDELCU"

Czytasz wydanie archiwalne Tygodnika Zamojskiego z 4 września 2013. Zobacz najnowsze wydanie.


"SĄSIAD NA WIDELCU"
W Zamościu, Biłgoraju, Hrubieszowie, Józefowie i Zwierzyńcu, a także w Lublinie, Kazimierzu Dolnym, Chełmie i Nałęczowie rozgrywać będzie się akcja nowego programu TVP – „Sąsiad na widelcu”.

Kulinarny show ma być okazją do zaprezentowania lokalnej kuchni i atrakcji regionu. Województwo lubelskie jest pierwszym, które będzie można zobaczyć na szklanym ekranie.

Zdjęcia do 10-odcinkowego „Sąsiada na widelcu” były realizowane w ubiegłym miesiącu. Na pierwszy ogień poszły Lublin, Kazimierz i Biłgoraj. W piątek, 16 sierpnia, telewizyjna ekipa była w Zamościu. Prowadzącego program dziennikarza Łukasza Grassa spotkaliśmy na Rynku Wielkim, gdzie przed kamerami opowiadał o atrakcjach miasta. Ale szukał też kandydatów na jurorów oceniających dania przygotowane przez uczestników show.

Jak będzie wyglądał program? W każdym odcinku o nagrody rywalizować mają dwie rodziny z danej miejscowości. Dostają dwa podstawowe składniki: do dania głównego i deseru, a później dodając to, co znajdą w lodówce, w ciągu półtorej godziny mają przygotować ucztę. Nad sprawnym przebiegiem całości czuwają zawodowcy, doświadczeni szefowie kuchni: Ewa Olejniczak i Robert Sowa.

 

(ak)

To jedynie część artykułu. Kompletny artykuł przeczytasz w e-wydaniu .Komentarze do artykułu:

Proszę czekać... Proszę czekać...