Niedziela, 05 maja 2013

REFORMA ŁABUNIE: Śmiertelny wypadek motocyklisty

REFORMA ŁABUNIE: Śmiertelny wypadek motocyklisty
Dzisiaj ok. godz. 16 na drodze krajowej nr 17 zginął w wypadku 24-letni motocyklista.

Kierujący motocyklem marki kawasaki 24-latek z Łabuń na łuku drogi próbował wyprzedzić samochód osobowy.

- Nie zapanował nad jednośladem, wypadł z drogi i roztrzaskał się na metalowej barierce. Młody człowiek poniósł śmierć na miejscu - informuje dyżurny z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Gdy przyjechała karetka na pomoc było już za późno.

Przez kilka godzin droga na trasie Zamość-Tomaszów Lub. nie była przejezdna. Policja wyznaczyła objazdy.  


Komentarze do artykułu:

  •  

    PrzemekZMC

    [*] wyrazy współczucia dla rodziny.
    2014-11-17  17:58 ocena: brak        
  •  

    LwG

    jak można pisać że Ci kogos nie szkoda i nie ma co żałowac?? to tez był człowiek jak Ty, zginął bo kochała to co robił i szacunek mu za to. niech lata teraz po niebieskich!
    2013-06-18  10:40 ocena: brak        
  •  

    kazikh

    Tragiczne tym bardziej że wcześniej [ze dwa lata temu]zginął jego brat.
    Rodzinie wyrazy współczucia.
    2013-06-17  09:05 ocena: brak        
  •  

    mateusz pre

    tak tylko ze tydzien wczesniej rodzice wzieli kredyt na motor a rok wczesniej jego brat zginol tak samo
    2013-06-16  23:13 ocena: brak        
  •  

    Ania

    xyz i Tomku serce boli jak się czyta takie słowa. Ciekawa jestem czy mamie tacie lub mi jego siostrze powiedzielibyście coś takiego w oczy! Brak mi słów ;( Dziękuje za słowa wsparcia A Krzyśka i Pawła wspominajcie jak najlepiej
    2013-05-10  10:19 ocena: brak        
  •  

    Adam.W

    Motor ostatni wydał takt
    kierowca tylko tchnienie,
    tam na bezdrożach zawył wiatr
    i ruszył w dal przed siebie.

    Smętnie zaszumiał stary klon,
    a matka zapłakała,
    kościelny targał serca dzwon,
    usta w modlitwie drżały.

    *********** ******************

    Nie rońcie już za nami łez,
    i czemu nie pytajcie,
    bo motor życiem naszym jest,
    po śmierci znicz zapalcie.

    Tu dźwięk silnika jest ten sam,
    a białą wstęgą drogi,
    nie znajdziesz bólu ani ran,
    żegnajcie więc i z Bogiem.
    2013-05-09  07:08 ocena: brak        
  •  

    :(

    niestyty zmarl
    2013-05-09  01:22 ocena: brak        
  •  

    przemyslaw

    pawel byl poukladanym czlowiekiem wsiadajac na motor wstepowal w niego szatan kochal szybkol jazde tak mocno jak monike tylko dwie milosci to bylo zadurzo przemyslaw zegnaj
    2013-05-08  20:28 ocena: brak        
  •  

    r6

    Czy motocyklem sportowym da się jeździć wolno??? Ja tyle razy próbowałem i nie udawało mi się, może gdyby w naszym kraju było więcej torów takich jak jedyny w Poznaniu to na drogach byłoby mniej takich właśnie wypadków
    2013-05-08  11:11 ocena: brak        
  •  

    Qfan

    "NA ŁUKU drogi próbował wyprzedzić samochód osobowy"
    2013-05-08  09:03 ocena: brak        
  •  

    vvv

    xyz123
    Ty się lecz zwyrodnialcu, bo ktoś kiedyś z twojej śmierci może się cieszyć.
    2013-05-08  08:41 ocena: brak        
  •  

    premier łabunie

    szkoda chłopaka. ale przez tych wariatów łatwiejoorgany
    2013-05-08  00:16 ocena: brak        
  •  

    Mariusz - Szwajcarja-Bazel

    wyrazy współczucia rodzinie, jego ukochanej dziewczynie , kolegom motocyklistom nie mogę być na pożegnaniu , myślami jestem z wami . PS> odnośnie Tomka sam nie wiesz kiedy jest tobie pisany koniec więc uważaj, a może to przeznaczenie , tak miało być????
    2013-05-07  21:39 ocena: brak        
  •  

    xyz123

    A mi wcale nie szkoda takich ludzi... Zabił się na własne życzenie. Ktoś mu kazał szarżować? Ktoś mu kazał popisywać się? Kiedyś w podobnych okolicznościach zginął mój znajomy i szczerze powiedziawszy to wcale się nie zdziwiłem widząc co on wyprawiał... A najgorsi są Ci którzy zabijają innych, a tym bardziej po alkoholu... Takim to od razu krzesło elektryczne...
    2013-05-07  18:53 ocena: brak        
  •  

    Jarek

    ty tomek k.. zamknij d.... Ciebie też nie szkoda. A o nim gowno masz do gadania. To też człowiek i tak samo go szkoda jak każdego innego. Wyrazy współczucia.
    2013-05-07  08:29 ocena: brak        
  •  

    gk

    :(:(:(
    2013-05-06  22:12 ocena: brak        
  •  

    Rysiek

    Niepotrzebna śmierć. Rodzinie zmarłego składam szczere współczucie.
    2013-05-06  21:14 ocena: brak        
  •  

    zmc

    Grzeczny, spokojny, miły i sympatyczny chłopak. Bardzo przykro...
    2013-05-06  16:41 ocena: brak        
  •  

    Tomek

    Takie sa skutki jazdy mlodych ludzi popisowka i tyle nie ma co zalowac takich ludzi
    2013-05-06  15:42 ocena: brak        
  •  

    asas89

    Jestem tym przerażona!!! Rozumiem- hobby, zainteresowania, byc może szpan. Ale zachowujcie ostrożnośc i rozwagę w tych działaniach. Życie jest jedno a motor (czy tam motocykl) to zwykła maszyna, która nie dosyc, że nas nie uratuje to może zabic!
    Zaczyna się sezon na uważne i częstsze spoglądanie w lusterka!
    2013-05-06  13:57 ocena: brak        
  •  

    Hrubieszowianin

    Wyrazy wpółczucia. :(