ZAMOŚĆ: Konkurs rękodzieła
Poniedziałek, 30 stycznia 2012
Czytasz wydanie archiwalne Tygodnika Zamojskiego z 25 stycznia 2012. Zobacz najnowsze wydanie.
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu zaprasza do udziału w XII Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego ? Igiełka? ? Zamość 2012. Konkurs adresowany jest do uczniów i wychowanków placówek oświatowych, świetlic, burs, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich oraz dorosłych pasjonatów sztuki rękodzieła.
Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań rękodziełem artystycznym, a także
popularyzowanie twórczości artystycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Uczestnicy muszą wykonać prace w dowolnej technice haftu (format dowolny) formacie. Następnie trzeba je dostarczyć do Młodzieżowego Dom Kultury, 22-400 Zamość, ul. Kamienna 20. Termin upływa upływa dnia 20 lutego. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.mdk.zam.pl , a informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu 084/638 44 46.


















Proszę czekać...
Komentarze do artykułu:
krystyna 2012-01-30 12:55:13
Ubolewam że w Biłgoraju nie ma ani jednego sklepu z pamiątkami z Biłgoraja -sitka z logo ,breloczki,magnesy itp.... Nie ma też sklepu z ludowymi strojami figurkami ,rękodziełem ? TYLU LUDZI SIEDZI W RADZIE MIASTA- POWIATU -GMINY ......CHOĆ TAK MODNE SĄ TERAZ LUDOWE WZORY-----TO TU W BIŁGORAJU-----STAWIAJĄ NA-- CIUCH-LANDY-ostatnio niektóre szmaty droższe niż w sklepie -Ale biłgorajskiego stroju ludowego ,ani fartuszka nikt tu nie kupi????????????????????????????????????????????????????