Sale od 99zł torebki damskie WITTCHEN
Wtorek, 16 listopada 2010

Po raz 27. będziemy wybierali najlepszych sportowców i trenerów na Zamojszczyźnie

CZAS NA PLEBISCYT

Czytasz wydanie archiwalne Tygodnika Zamojskiego z 17 listopada 2010. Zobacz najnowsze wydanie.


CZAS NA PLEBISCYT
Aleksandra Jakubczak z Agrosu Zamość i Krzysztof Policha z Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin to zwycięzcy ostatniego plebiscytu Tygodnika Zamojskiego. Za kilka miesięcy poznamy następnych. Dziś rozpoczynamy 27. edycję naszej zabawy.

 

Kto w kończącym się roku dostarczył nam najwięcej emocji? O tym przekonamy się podczas ogłoszenia wyników XXVII Plebiscytu Sportowego na 10 Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców oraz 5 Trenerów na Zamojszczyźnie w 2010 roku. Jak zwykle o kolejności na plebiscytowym kuponie zadecydujecie Wy, drodzy Czytelnicy. Najpierw jednak musimy ustalić listę kandydatów. Dlatego też zwracamy się z prośbą do Państwa o nadsyłanie swoich propozycji, czyli wskazanie tych sportowców i trenerów, na których będzie można głosować. Tę samą prośbę kierujemy do klubów, stowarzyszeń i innych organizacji sportowych. Tradycyjnie już lista przed opublikowaniem zostanie zweryfikowana przez komisję redakcyjną.

Wyniki naszej zabawy ogłosimy za około 4 miesiące. Jak co roku, odbędzie się to podczas uroczystej gali.

Nazwiska kandydatów prosimy kierować na adres: Tygodnik Zamojski, ul. Grecka 6, 22-400 Zamość (koniecznie z dopiskiem „Plebiscyt 2010”). Swoje propozycje można też przesyłać na e-mail: [email protected].

kk

 

To jedynie część artykułu. Kompletny artykuł przeczytasz w e-wydaniu .Komentarze do artykułu:

Proszę czekać... Proszę czekać...