• Total PROMOCJA
  • Sobianek
Poniedziałek, 22 lutego 2021

ZAMOŚĆ: Ukradli alkohol, zaatakowali pracowników sklepu

ZAMOŚĆ: Ukradli alkohol, zaatakowali pracowników sklepu
Dwaj mężczyźni w wieku 40 i 32 lat ukradli alkohol ze sklepu przy ul. Lubelskiej w Zamościu. Po wyjściu z marketu zaatakowali pracowników placówki, którzy próbowali ich powstrzymać.

W miniony czwartek w godzinach popołudniowych policjanci z zamojskiej policji interweniowali w sprawie zdarzenia w markecie spożywczym w Zamościu przy ulicy Lubelskiej. 40-latek z Zamościa ukradł ze sklepowych półek alkohol i napoje o wartości ponad 300 zł i wyszedł. W przedsionku sklepu czekał na niego 32-latek, który miał mu pomagać w akcji.
Zatrzymać 40-latka próbował pracownik ochrony. Złodziej zareagował bardzo agresywnie. Wywiązała się szarpanina, do której dołączył 32-latek. Na pomoc ochroniarzowi przybiegł pracownik sklepu.
Chwile później przyjechali policjanci i zatrzymali agresorów, a wezwana załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy medycznej pracownikom sklepu.
Napastnicy odpowiedzą za kradzież rozbójniczą, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. 40-latek pozostanie w areszcie tymczasowym na najbliższe 3 miesiące. Jak się okazało, działał w warunkach recydywy, był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.
Jego kolega został objęty policyjnym dozorem.


Komentarze do artykułu:

Proszę czekać... Proszę czekać...