• Total PROMOCJA
 • Sobianek
Środa, 17 lutego 2021

ZAMOŚĆ: Przywiózł ze stolicy słoiki z marihuaną. Zarekwirowali je policjanci

ZAMOŚĆ: Przywiózł ze stolicy słoiki z marihuaną. Zarekwirowali je policjanci
Fot. KPP Tomaszów Lub.
39-letni mieszkaniec Warszawy przejechał ponad 300 kilometrów, żeby sprzedać narkotyki. Uprzedzili go i nakryli kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. To oni dostali cynk, że mężczyzna może przewozić narkotyki.

39-latek dojechał do Zamościa, skąd miał kontynuować dalej podróż, ale przerwali mu ją funkcjonariusze. 

- Dalej pojechał już w radiowozie na tomaszowską komendę. Podczas przeszukania plecaka zatrzymanego, funkcjonariusze ujawnili słoiki w których znajdował się susz roślinny. Tester narkotykowy potwierdził, że to marihuana. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych dodatkowo zabezpieczono jeszcze susz roślinny. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 200 gramów marihuany – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzecznik tomaszowskiej policji. 

39-latek usłyszał już zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury o 3 miesięczny tymczasowy areszt dla mężczyzny. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu:

 •  

  Taktowlasnieja

  No cóż gdyby to przewoził sędzia albo prokurator to by mu to wybaczyli, że był roztargniony albo coś takiego i nie wiedział biedaczek co wiezie. Albo zgonil by na babcie, że zamiast ziół zdrowotnych spakowała mu marihuanę która jest po prostu okrutnym narkotykiem za który trzeba ludzi skazać na minimum 8 lat bez zastanowienia to groźny bandyta. Dlatego z tego chorego państwa trzeba uciekać jak najdalej. Jeszcze tomaszów lubelski heh miasto konfidentów, tchórzy i frajerów bez honoru, oczywiście nie wszyscy ale 90% tak.
  2021-02-17  17:48 ocena: 78%        
 •  

  panpolonez

  a Najszczub, Durczok, sedzia ze stacji benzynowej ? niewinni...
  2021-02-17  15:23 ocena: 54%        
Proszę czekać... Proszę czekać...