Biszcza. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna spoliczkował ciężarną kobietę. On temu zaprzecza

AWANTURA PRZY SZOPCE


Czytasz wydanie archiwalne Tygodnika Zamojskiego z 04 lutego 2009. Zobacz najnowsze wydanie.


AWANTURA PRZY SZOPCE Starszy mężczyzna miał uderzyć w twarz kobietę w ciąży. Dlaczego? Dziecko, z którym przyszła na mszę, było prawdopodobnie trochę niesforne. Zajście miało miejsce w kościele w Biszczy.
 

Podczas niedzielnej mszy św. (18.01, godz. 9), ciężarnej kobiecie towarzyszyła dwójka dzieci w wieku 1,5 i 3,5 roku oraz teściowa. Rodzina usiadła w pobliżu szopki, czekając na rozpoczęcie mszy. Młodsza dziewczynka ulokowała się na kolanach matki, jej brat chodził koło szopki. W pewnym momencie starszy mężczyzna, który jest członkiem rady parafialnej, wytargał chłopca za policzek.

mp

 

Komentarze do artykułu:

  •  

    Chrześcijanin 2009-02-05   18:45:32

    co sie dziwić to był katolik
  •  

    Grzesiek 2009-02-04   18:42:06

    wytargal za policzek - co to mialo byc?



wydanie archiwalne 5 z dnia 4 lutego 2009 r.


5 z dnia 4 lutego 2009 r.
Wydania archiwalne Tygodnika Zamojskiego


Ogłoszenia

Pogoda

  • Wtorek: Zachmurzenie umiarkowane. W dzień -8 st. C, w nocy -12. Wiatr w kierunku zachodnim
    Wtorek
  • Środa: Zachmurzenie umiarkowane. W nocy temperatura spadnie do -16 st. C. Wiatr w kierunku zachodnim
    Środa
  • Czwartek: Zachmurzenie umiarkowane. W nocy temperatura spadnie do -16 st. C. Wiatr w kierunku południowo - zachodnim
    Czwartek
  • Piątek: Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura w dzień -14 st. C, w nocy spadnie do -20 st. C. Wiatr w kierunku południowo – wschodnim.
    Piątek

Newsy filmowe

więcej filmów

Kalendarz: co, gdzie, kiedy?

Ostatnie komentarze



Proszę czekać... Proszę czekać...